• Artcore Creative
 • Artcore Creative

ACC Reklam Web Tasarımı & Geliştirme’ye Hoş Geldiniz

2009’dan bu yana dijital deneyimler oluşturarak çevrimiçi işinizi kurmanıza, size tam olarak duyarlı ve herhangi bir cihazda mükemmel görünmesi için tasarlanmış, yönetilebilir basit, google SEO için optimize edilmiş profesyonel ve uygun fiyatlı web siteleri sunarak size yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz çoğunlukla;

E-Ticaret Siteleri

İş modelinizi sizden dinleyip öğreniyor ve E-Ticaret sitenizi işiniz için en verimli altyapıyı kullanarak kısa sürede oluşturuyoruz.

Kurumsal & Kişisel Websiteleri, Bloglar

Özel okullardan gıda bloglarına, lojistik firmalardan yeni kurulan projelere kadar yüzlerce web sitesi tasarladık ve geliştirdik. Lütfen biraz zaman ayırın ve yaptıklarımızdan bazılarını görmek için portfolyomuza göz atın.

Dijital Broşürler & Kataloglar

Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımına yeni bir boyut katın. Mevcut broşür ve kataloglarınızı online olarak düzenleyelim ve yayınlayalım. Hem paylaşması daha kolay, hem daha etkili hem de çok daha şık.

Proje Yönetim Danışmanlığı

Proje Yönetim Danışmanınız olarak amacımız, iş hedeflerinizin başarısı ve projelerinizin güvenle teslimi, performans, maliyet, zamanlama ve kalite hedeflerinizin karşılamasını sağlamaktır. Bu doğrultuda siz ve iş yükleniciniz arasında projenin doğru akışını sağlarız.

Favori İşlerimiz

Etrafınıza bir göz atın ve aşağıdaki portföyümüzden bir web sitesi seçimi yapmayı unutmayın. Web tasarım hizmetlerimiz hakkında ek bilgi almak isterseniz veya web projeniz hakkında konuşmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize Ulaşın
 • Artcore Creative
 • Artcore Creative

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yaptığımız işi seviyoruz, bazıları fazla sevdiğimizi bile söyler. Çalıştığımız her projeye çoşku ve kararlılık kazandırıyoruz. Eğer işinizi önemseyen bir ortak istiyorsanız bizi seçin.

Açık İletişim

Düşüncelerinizin duyulduğundan emin olun. Biz sizi dinleriz ve anladığımızda tavsiyemizi basit, özlü ve (nispeten) jargonsuz bir şekilde veririz. Kendimizi, kullanıcı dostu bir ekip olarak görüyoruz,
sorunlarınızı çözdüğünden emin olmanız, markanızı desteklemeniz ve sizin için önemli olan hedeflere ulaşabilmemiz için özen gösteriyoruz.

Zamanında ve Bütçeye Uygun

Ekstra bir şey olmadıkça, anlaştığımız şeyleri eksiksiz almanız gerektiğine inanıyoruz. İlk tekliften itibaren başarıya endeksliyiz.

Artcore Creative Web Design Why choose us? section always available image.

Her Zaman Müsait

Yeni bir web sitesine veya sizinkiyle ilgili bir sorununuz mu var? yanlış bir şeyler mi var ? (Bir şeyler ters mi gidiyor?), bir şey için yardıma mı ihtiyacınız var? Bütün gün ofis iletişim numaralarımız, sosyal ağlarımız ve cep telefonlarımızdan kullanılabilir haldedir. Size memnuniyetle yardım ederiz.

 • Artcore Creative
 • Artcore Creative

Müşteri Odaklı
Web Tasarım & Yazılım

Herkes, web sitelerinin başarılı olması için yüksek beklentilere sahiptir. Biz kendimizi güçlü ve kapsamlı öğelerden oluşan geniş bir seçki ile, işletmelerin ve sivil toplum kuruluşlarının mümkün olan en iyi web sitesine sahip olmalarına yardımcı olmaya adamış bulunuyoruz.

Mobil Uyumlu Responsive Tasarım

Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarımı, bir web sitesinin her tür mobil cihaza tepki vermesi ve bunlara uyum sağlaması üzere tasarlandığı ve programlandığı yerdir. Tüm yeni web sitelerini tamamen her cihaza uyumlu bir şekilde inşa ediyoruz.

Kullanıcı Dostu Admin Paneli

Her web sitesi neredeyse hiç zorlamadan ve kolayca kullanılabilmeli.
Bu, bir yönetici paneline sahip bir web sitesi oluşturduğumuzda her türlü kullanıcı hedeflerine sahip olduğumuz anlamına gelir.

Çoklu Dil Seçeneği

Gittikçe daha fazla sayıda kuruluş, sitelerini uluslararası kitlelere hitap etmek için çok dilli hale getirmek istiyor. Uzmanlığımız, çok yönlü web sitelerini geliştirmektir – yalnızca harika tasarımlarla değil, aynı zamanda güçlü çok dilli yönetim özellikleri ile.

SEO Uyumlu

SEO Uyumlu web sitenizi bir arama motor mıknatısı haline dönüştürecektir. Doğru anahtar kelimelerin seçilmesi aynı zamanda web sitenize maksimum organik erişim ve trafik artışı sağlayacaktır.

Kurumsal E-Posta Hesabı Kurulumu

İşiniz için adınızın uzantısıyla e-posta adresleri kurmanıza yardımcı olacak bir hizmet sunuyoruz.

Google Analytics Kurulumu

Web analytics araçlarının kurulması, size işinizi nasıl büyüteceğinizi bilmeniz için gereken bir üst seviyedeki verileri verir.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Web sitenizin ötesine geçin ve kitlenizi sosyal medya entegrasyonu ile büyütün. Sosyal medya entegrasyon servisimiz, sosyal medya paylaşımı API’lerini web sitenizde kullanmaya başlamanıza yardımcı olabilir.

Teknik Destek

İçerik değişiklikleri, teknik değişiklikler, yazılım güncellemeleri, yedeklemeler, güvenlik ve performans denetimi veya yeni işlevsellik sunduğumuz destek hizmetlerimizden bazılarıdır.

 • eCommerce
 • eCommerce

E-Ticaret Site Yazılımları

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış en iyi CMS ile gelişmiş E-Ticaret sitelerini tasarlarız; kolayca genişletilebilir, arama motoru dostu ve tabii ki W3 uyumludur, 365 gün 7/24 mallarınızı ve hizmetlerinizi satarak büyümenizi sağlayacaktır.

 • Corporate
 • Corporate

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi, şirketin kendi iş alanındaki sanal varlığıdır. Kalifiye geliştiriciler ekibi, muazzam kaynakları ve deneyimini kullanarak, hedef kitlenize ulaşmak ve iyi bir izlenim vermek için kusursuz işleyen, arama dostu web sitesi oluşturulmalıdır.

 • eCommerce
 • eCommerce

Özel Yazılımlar

Yazılım mühendislerimiz en karmaşık projelerle ilgilenebilecek yetenek ve tecrübeye sahiptir. İhtiyacınız olan sistem, özellik, işlevsellik veya işlem ne olursa olsun, biz sizin için kurabiliriz.

Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerimiz hakkında ek bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın.