Biz Kimiz?

Markanızın, karmaşık-konvansiyonel pazarda; satış ve değerini sağlamak için stratejik çözümler sunan, Tüm projelerinde tasarım ve yapımını üstlenen- yöneten, Profesyonel bir ekip mi arıyorsunuz? İşte biz o ekibiz!

Özgün ve Günceliz!

Kendini her daim yenileyerek zamanı yakalayan, yaratıcı ekibimiz sayesinde markanız ve sizin için özgün-güncel fikirler sunuyoruz.

Biz;

Son kullanıcı ile marka arasında dinamik ilişkiler kuruyoruz. Marka ve kullanıcılarına özel, rasyonel-geri dönüşü olan özgün çözümler sunuyoruz. Yaptığımız her işe heyecan ve tutkuyla yaklaşıyoruz. Çalışırken çok eğleniyoruz ve bu enerjimizi işlerimize yansıtıyoruz.

123
Website Tasarımı
68
Logo Tasarımı
14
Kurumsal Kimlik
827
Basılı İşler

Müşteri Yorumları

Bizi kısa bir sürede dinleyip, işimizi en az bizim kadar iyi anlatabilen bir ekip ile çalışabildiğimiz için çok şanslıyız. Sunduğunuz alternatifler ile birlikte bizi profesyonel bir şekilde ifade etmenizden ve başarılarımızın ardındaki yadsınamaz desteğinizden dolayı teşekkür ederim.

İlkay Turan

MANAGING DIRECTOR - VISION LOGISTICS

Yaklaşık 3 sene önce, başlayan tanışıklığımız, sizin gibi profesyonel yaratıcılar ile çok güzel yerlere geldi. Sabrınız, çeşitliliğiniz ve herşeyin ötesinde bize kazandırdığınız marka değeri için sizlere tekrar tekrar teşekkür ederiz. Sizinle birlikte kendimizi mutfağı çok başarılı olan bir restaurant gibi hissediyoruz.

Hakan Küçükdağılkan

MANAGING PARTNER - QUALITAIR&SEA

İlk aşamada bir kitap yazmayı planladığım konu, Acc Reklam' daki arkadaşlar’ın önerisi üzerine bir Blog olarak ortaya çıktı. Önerileri için sağolsunlar; www.sagliklayasamak.com daki blog’un bugün 200 ün üzeride abonesi var, ve gün geçtikçe daha da popularite kazanıyor. Kitaba dönüşme aşamasında da Acc Reklam’ın yardımlarını isteyeceğim. Hem blog’u kurdular, hem teknik servis sağlıyorlar, ve çıkan yazılardan aboneleri, e-posta yoluyla, haberdar ediyorlar.

Artcore Creative Design company client testimonials image.

Aydın Ulusan

Sağlık Uzmanı